Zadzwoń:

22 753-04-04

Wysoki kontrast

Negatywny kontrast

Lekki kontrast

Skala szarości

e-wyniki badań

Aktualności

Rejestracja on-lineZAREJESTRUJ SIĘ

Przychodnia RES MED 40   współpracuje z Narodowym Instytutem Geriatrii, Rematologii i Rehabilitacji w Warszawie przy ul. Spartańska 1, w ramach ogólnopolskiego programu wczesnego wykrywania osteoporozy u kobiet w wieku 50- 70 lat

Pacjentka w przychodni objęta jest wstępną diagnozą w trakcie dwóch wizyt lekarskich (w tym badania laboratoryjne).

W przypadku podejrzenia pacjentka kierowana jest do Instytutu NIGRiRna ul. Spartanskiej 1 w Warszawie na diagnostykę pogłebioną w trybie wizyty CITO.

 

Szczegółowe informacje na stronie internetowej NIGRiR :

https://spartanska.pl/program-profilaktyki-osteoporozy/

 


Realizujemy świadczenia medyczne w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia
Aby skorzystać z usług naszej przychodni bezpłatnie, należy przedstawić aktualne ubezpieczenie zdrowotne.
Posiadamy certyfikat ISO 9001-2015, oznacza to, że wprowadziliśmy i stosujemy system zarządzania jakością w zakresie świadczonych usług medycznych.
Legitymujemy się Certyfikatem Akredytacyjnym wydanym przez Ministra Zdrowia w dniu 11 sierpnia 2021 r. , potwierdzającym spełnienie standardów akredytacyjnych dla Podstawowej Opieki Zdrowotnej w zakresie działalności przychodni RES MED. 40 w Michałowicach

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.