Czekamy na Państwa kontakt

22 753-04-04 e-wyniki badań

Aktualności

Rejestracja on-lineZAREJESTRUJ SIĘ

Przychodnia RES MED. 40 w Michałowicach  współpracuje z Instytutem Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie w ramach ogólnopolskiego programu wczesnego wykrywania reumatoidalnego zapalenia stawów  -  RZS.

Pacjent w przychodni objęty jest wstępna diagnozą w trakcie dwóch wizyt (w tym badania diagnostyczne), w przypadku podejrzenia choroby kierowany do Ośrodka Wczesnej Diagnostyki NIGRiR przy ul. Spartańskiej 1.

Szczegółowe informacje na stronie NIGRiR:

https://spartanska.pl/czy-to-rzs/    lub

http://czytorzs.pl/

https://www.facebook.com/Czy-to-RZS-581175208962724/

 


Realizujemy świadczenia medyczne w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia
Aby skorzystać z usług naszej przychodni bezpłatnie, należy przedstawić aktualne ubezpieczenie zdrowotne.
Posiadamy certyfikat ISO 9001-2015, oznacza to, że wprowadziliśmy i stosujemy system zarządzania jakością w zakresie świadczonych usług medycznych.
Legitymujemy się Certyfikatem Akredytacyjnym wydanym przez Ministra Zdrowia w dniu 11 sierpnia 2021 r. , potwierdzającym spełnienie standardów akredytacyjnych dla Podstawowej Opieki Zdrowotnej w zakresie działalności przychodni RES MED. 40 w Michałowicach

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.